Limitovaná edícia WESTERNOVÉHO KALENDÁRA 2015 je tu :)

kalendar

vaše objednávky zasielajte emailom na adresu westernova.liga@gmail.com

uveďte prosím VAŠE MENO, ADRESU, POČET KUSOV

Kalendáre vám zašleme doporučene na vašu adresu po pripísaní úhrady na účet

do poznámky prosíme uviesť vaše meno

1200072409/8320
IBAN: SK80 8320 0000 0012 0007 2409
SWIFT: JTBPSKBA

Cena je 5€ + 2€ poštovné a balné za 1ks

Kalendáre je možné aj osobne prevziať na Ranči 4C, Jegenešská ulica, Bratislava po predchádzajúcom dohovore emailom.

EVOLLUTION_WHL_2014 COLLECTIONVaše objednávky, spolu s adresou na doručenie zásielky, farbou a veľkosťou trička, posielajte na adresu
westernova.liga@gmail.com
Bude vám pridelený Variabilný symbol, ktorý prosím uveďte pri úhrade príspevku pre WHL na číslo účtu
1200072409/8320
IBAN: SK80 8320 0000 0012 0007 2409
SWIFT: JTBPSKBA

ĎAKUJEME

fuchsia

cierna

cierna P
tyrkis

modra

snurka a budge

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať


Posted in PODPORTE WHL by

Screen Shot 2013-04-21 at 12.58.07 PMScreen Shot 2013-04-21 at 12.57.40 PMScreen Shot 2013-04-21 at 12.57.19 PM

Screen Shot 2013-04-21 at 12.58.55 PMScreen Shot 2013-04-21 at 12.58.30 PMScreen Shot 2013-04-21 at 12.59.18 PM

Sezóna WHL 2012 je uzavretá

Ďakujeme všetkým jazdcom za účasť a čestné zápolenie, rozhodkyniam za spravodlivé rozhodovanie, spoluorganizátorom – rodine Cigánekových z Bratislavi, Dušanovi, Braňovi a Dušanovi JR. Deákovcom a vedeniu školy v Ivanke pri Dunaji, pánovi Feketemu z Blatného, pani Erniholdovej z Veľkej Doliny, Samkovi Koniarovi z Cífera a Peťkovi Černému v Ivanke pri Dunaji, a generálnemu partnerovi WHL Ladislavovi Cingrovi a jeho spoločnosti Equest Elite, že vytvorili fantastické podujatia a umožnili tak mladým a začínajúcim jazdcom zmerať si sily a divákom pripravili nádherne strávené soboty plné zábavy, bohatého sprievodného programu a výbornej cigánskej :) A tam hore vďaka za krásne počasie, ktoré sprevádzalo celý šampionát Westernovej Hobby ligy.

SAMPIONI WHL 2012

Výsledky WHL 2012

Titul All Around šampiónky si za celú sezónu odniesla Dominika Chmelárová na koni Huron, prvou vicemajsterkou sa stala Laura Árestová s Hattatittllom a druhou vicemajsterkou Martina Moravčíková s koníkom Lord Dunnit de la Feyette.

Šampiónkou WHL v disciplíne Showmanship at Halter sa s koňom TNT Adalid Enamorada stala Martina Koniarová. Šampiónkou WHL disciplín Western Pleasure, Western Horsemanship a Trail sa s koňom Huron stala Dominika Chmelárová. Šampiónkou WHL kategórie Western Pleasure začínajúci Ivanka Mesárošová, šampiónkou Western Horsemanship začínajúci Laura Árestová s koňom Hattattitlla, v disciplíne Reining S zvíťazila Zuzka Bobríková na koni Sunny Star a disciplíne Reining L Zuzka Šátková na koni RM Snap Mesiah Chex.

V rýchlostných disciplínach Barrel Race a Pole Bending sa stala šampiónkou WHL Elenka Hajtmanová, ktorá si zároveň odniesla titul pre najúspešnejšieho „rýchlostkára“ a šampiónkou disciplíny Freestyle Katka Novanská s Little Lady Freckles.

Výsledky Majstrovstiev BO SJF v Ivanke pri Dunaji

V kategórii Drezúrnych jazdcov v triede OPEN
1. Zuzana Bobríková Sunny Star
2. Nina Skalová Kam Bianca Cal Bar
3. Viera Závodná RM SMART GYPSY CHIC
V kategórii Drezúrnych jazdcov v triede mládež
1.Dominika Chmelárová Huron
2. Miriam Kopčová Nely Freckless
3. Laura Árestová Hattatittlla
 
V kategórii Rýchlostných jazdcov v triede OPEN
1. Evka Duraiová Perseus
2. Zuzana Eibnerova Staššíkova Peppies Lucky Bar
3. Laura Árestová Hattatittlla
 
 
 


Posted in WHL 2012 by

 

WHL_CISLA_2015

wordIcon1Štartovné čísla na sezónu WHL 2015 si môžete zarezervovať zaslaním vyplneného dokumentu na adresu westernova.liga@gmail.com

Ďakujeme :)


Posted in ŠTARTOVNÉ ČÍSLA 2015 by

Vďaka podpore SŠ Ivanka pri Dunaji a riaditeľky Ing. Kataríny Kubišovej sa v priestoroch strediska odbornej praxe uskutočnia preteky WHL už po tretí krát. Spojená škola svojou podporou a odborným vzdelávaním vytvára zázemie pre jazdcov vo všetkých druhoch jazdeckého športu, western nevynímajúc a práve preto patrí medzi už tradičných usporiadateľov Westernovej Ligy.

Spojená škola v Ivanke pri Dunaji je jednou z vrcholových vzdelávacích inštitúcií v oblasti chovu kon a agropodnikania, s krásnym jazdeckým areálom, ktorý je každoročne dejiskom mnohých súťaží. SŠ v Ivanke pri Dunaji vychováva kvalifikovaných odborníkov vo všetkých oblastiach týkajúcich sa jazdeckého športu.

Tento rok sme pre divákov okrem atraktívnych športových výkonov, skvelej cigánskej a gulášu, pripravili i vodenie detí na koníkoch, maľovanie na tvár, cukrovú vatu a rôzne detské hry.

Screen Shot 2014-06-13 at 21.32.54

WHL IPD
2014
Showmanship at Halter MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 5
79 Laura Semešová Roanace Reburg Kaktus Ranč 2 4
84 Valentína Pellerová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 3 3
58 Kristína Júlia Kotianová Bono Ranč 4C 4 2
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 5 1
WHL IPD
2014
Showmanship at Halter
OPEN
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou – Cífer 1 6
12 Agáta Šuranová TNT Adalid Enamorada Ranč pod Lipkou-Cífer 2 5
9 Karolína Mezeiová Roanace Reburg Kaktus Ranč 3 4
110 Tereza Pellerová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 4 3
80 Roman Jančovič Bakers Boy JK Marianka 5 2
178 Katarína Novanská  Fifth Element of TNT F- Ranč Nový Tekov 6 1
WHL IPD
2014
Western Horsemanship
MLÁDEŽ
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 6
154 Kristína Kováčová Stella Quo Vadis JK Marianka 2 5
58 Kristína Júlia Kotianová Bono Ranč 4C 3 4
79 Laura Semešová Roanace Reburg Kaktus Ranč 4 3
110 Tereza Pellerová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 5 2
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 6 1
WHL IPD
2014
Western Horsemanship
OPEN
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 1 6
16 Katarína Cserepkaiová SUNSHINE ZIPPY POWER Ranč 4C 2 5
65 Katarína Bílená Dráva 3 4
2 Nikola Chmelová Dodo 4 3
9 Karolína Mezeiová Roanace Reburg Kaktus Ranč 5 2
80 Roman Jančovič Bakers Boy JK Marianka 6 1
WHL IPD
2014
Western Pleasure
MLÁDEŽ
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 2
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 2 1
WHL IPD
2014
Western Pleasure
OPEN
68 Zuzana Šátková Piškót Ranč 4C 1 6
39 Zuzana Bobríková Sunny Star 2 5
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou – Cífer 3 4
16 Katarína Cserepkaiová SUNSHINE ZIPPY POWER Ranč 4C 4 3
42 Hana Balážová  Pollem Blossom Berry 5 2
70 Šárka Potočná Shitan Shah JK Marianka 6 1
WHL IPD
2014
TRAIL
MLÁDEŽ
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 6
58 Kristína Júlia Kotianová Bono Ranč 4C 2 5
110 Tereza Pellerová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 3 4
WHL IPD
2014
TRAIL
OPEN
39 Zuzana Bobríková Sunny Star 1 5
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 2 4
70 Šárka Potočná Shitan Shah JK Marianka 3 3
2 Nikola Chmelová Dodo 4 2
WHL IPD
2014
REINING
MLÁDEŽ
154 Kristína Kováčová Stella Quo Vadis JK Marianka 1 2
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo W.O.C.H. Blatné 2 1
WHL IPD
2014
REINING
OPEN
186 Milan Zelka Wisper Smart 1 6
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou 2 5
68 Zuzana Šátková Piškót Ranč 4C 3 4
16 Katarína Cserepkaiová SUNSHINE ZIPPY POWER Ranč 4C 4 3
80 Šárka Potočná Bakers Boy JK Marianka 5 2
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 6 1
WHL IPD
2014
POLE BENDING
MLÁDEŽ
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo W.O.C.H. Blatné 1 6
92 Gergő Múcska Kam fereckles memory Múcska WRT 2 5
19 Viktor Múcska Shagya Hana Múcska WRT 3 4
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 4 3
21 Kristína Horvátová Huberta 5 2
166 Zsófia Švecová Achat Nyrwest Nýrovce 6 1
WHL IPD
2014
POLE BENDING
OPEN
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 1 6
22 Katarína Civáňová Al Ajid JK sv. Juraja Ranč DD 2 5
1 Lenka Rybárová Johny 3 4
64 Zsolt Varga JERIKHO DOUBLE ROPPERS Nyrwest Nýrovce 4 3
177 Brigita Beláková Shaunne(šauni) Nyrwest Nýrovce 5 2
55 Anna Koszegiová Dacia 6 1
WHL IPD
2014
BARREL RACE
MLÁDEŽ
92 Gergő Múcska Kam fereckles memory / Gyno Múcska WRT 1 6
19 Viktor Múcska Shagya Hana Múcska WRT 2 5
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 3 4
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo W.O.C.H. Blatné 4 3
21 Kristína Horvátová Huberta 5 2
67 Zsófia Švecová Achat Nyrwest Nýrovce 6 1
WHL IPD
2014
BARREL RACE
OPEN
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 1 6
22 Katarína Civáňová Al Ajid JK sv. Juraja Ranč DD 2 5
1 Lenka Rybárová Johny 3 4
177 Brigita Beláková Shaunne(šauni) Nyrwest Nýrovce 4 3
65 Katarína Bílená Dráva 5 2
24 Ivan Šoky Chytrá „Cori“ JK sv. Juraja Ranč DD 6 1
WHL IPD
2014
FREESTYLE
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 1

Plániky na stiahnutie:

WHL_IPD_2014_SH_O
WHL_IPD_2014_SH_M
WHL_IPD_2014_WH_O
WHL_IPD_2014_WH_M
WHL_IPD_2014_T_O
WHL_IPD_2014_T_M
WHL IPD 2014_ostatné disciplíny

BLB_premin_IPD


Posted in 28.06.2014 WHL IVANKA PRI DUNAJI and tagged , , , , , , by

Silver Lake Ranč patrí svojou vybavenosťou k najkrajším westernovým areálom na Slovensku a tento rok sa okrem usporiadania Majstrovstiev Slovenska stane aj dejiskom finálového preteku Westernovej Ligya preteky sa tak budú po prvý krát konať v hale a nie pod holým nebom. Pretekať sa bude dva dni, v sobotu vo westernovej drezúre a rýchlostných disciplínach a v nedeľu v pracovných disciplínach. V sobotu po pretekoch prebehne slávnostné vyhodnotenie šampionátu Westernovej Ligy s dekorovaním víťazov.

Výsledky WHL Galanta 13. a 14.9.2014 Silverlake Ranč Galanta

Rozhodcovia Andrea Šaryová a Janka Bílková

Showmanship at Halter Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
66 Laura Árestová Hattattitlla Ranč 4C 1 5
32 Anna Šaryová Monos S Ranch Paradise 2 4
10 Tamara Hámorová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 3 3
190 Viktória Bartošová Mels Lil Lady Bug Cutting Ranč Hosťová 4 2
199 Filip Graňo KAM GENUINE ECHO G4 Ranč Santovka 5 1
Showmanship at Halter Open
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou Cífer 1 6
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 2 5
26 Miriam Kopčová Nely Freckles Nely ranč 3 4
100 Zuzana Sitárová Zippi Toly Expresso Ranč Paradise 4 3
12 Agáta Šuranová TNT Adalid Enamorada Ranč pod Lipkou Cífer 5 2
35 Elena Hajtmanová Rosalpína NELY RANČ Podunajské Biskupice 6 1
Western pleasure Mládež
117 Patrícia Dubová Delton Deloght Boy North Orava Cutting Horse 1 6
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 5
47 Beáta Zborníková Ahaho Ranč 4C 3 4
199 Filip Graňo KAM GENUINE ECHO G4 Ranč Santovka 4 3
190 Viktória Bartošová Mels Lil Lady Bug Cutting Ranč Hosťová 5 2
66 Laura Árestová Hattattitlla Ranč 4C 6 1
Western pleasure Open
63 Barbora Bašová Indy Zippo Mary Silver Lake Ranč Galanta 1 6
41 Martina Lacková Peppy Bull Pistols Malé Pálenisko 2 5
16 Katarína Cserepkaiová Sunshine Zippy Power Ranč 4C 3 4
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 4 3
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou Cífer 5 2
26 Miriam Kopčová Nely Freckles Nely ranč 6 1
Western Horsemanship Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
154 Kristína Kováčová Stella Quo Vadis 1 6
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 5
66 Laura Árestová Hattattitlla Ranč 4C 3 4
58 Kristína Júlia Kotianová Bono Ranč 4C 4 3
117 Patrícia Dubová Delton Deloght Boy North Orava Cutting Horse 5 2
183 Juraj Šutlák QUEEN IMPRESIVE NELY RANČ 6 1
Western Horsemanship Open
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
63 Barbora Bašová Indy Zippo Mary Silver Lake Ranč Galanta 1 6
26 Miriam Kopčová Nely Freckles Nely ranč 2 5
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 3 4
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 4 3
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou Cífer 5 2
83 Veronika Prekopová Samira Farma Podskalie 6 1
TRAIL Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
66 Laura Árestová Hattattitlla Ranč 4C 1 6
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 5
117 Patrícia Dubová Delton Deloght Boy North Orava Cutting Horse 3 4
47 Beáta Zborníková Ahaho Ranč 4C 4 3
43 Laura Hadnaďová MK Power Jack Lángov dvor 5 2
123 Natália Kresanová Apollo Ranč DD Nitra 6 1
TRAIL Open
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 1 6
26 Miriam Kopčová Nely Freckles Nely ranč 2 5
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 3 4
83 Veronika Prekopová Samira Farma Podskalie 4 3
78 Petra Balúchová Farlep Banditky 5 2
Reining Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
66 Laura Árestová Hattattitlla Ranč 4C 1 4
123 Natália Kresanová Apollo Ranč DD Nitra 2 3
Reining Open
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
168 Milan Zelka Whisper Smart Ranč pod horou Tajov 1 6
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou Cífer 2 5
83 Veronika Prekopová Samira Farma Podskalie 3 4
16 Katarína Cserepkaiová Sunshine Zippy Power Ranč 4C 4 3
68 Zuzana Šátková Piškót Ranč 4C 5 2
112 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 6 1
Pole Bending Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
92 Gergo Múcska Gino Múcska Western Rodeo Team 1 6
43 Laura Hadnaďová MK Power Jack Lángov dvor 2 5
53 Michaela Sedláčková Star White Ranč DD Nitra 3 4
18 Terézia Baková Dajanka Red Surprise Jazdenie Zelenka 4 3
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo Woch Blatné 5 2
33 Lucia Hlavatá Churchil Lángov dvor 6 1
Pole Bending Open
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
171 Arpád Egri Becky 1 6
113 Alexander Majer Amalia Jay Bonanza Ranč DD Nitra 2 5
112 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 3 4
1 Lenka Rybárová Johny Ranč Vlado Lozorno 4 3
22 Katarína Civáňová Al Ajid Ranč DD Nitra 5 2
115 Peter Kiss Famini 6 1
Barel Race Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
92 Gergo Múcska Gino Múcska Western Rodeo Team 1 6
33 Lucia Hlavatá Churchil Lángov dvor 2 5
29 Kristína Kozíková Star White Ranč DD Nitra 3 4
146 Benedikta Gabalová TNT Lovely Blue Dream Ranč na Jelenej Lúke 4 3
43 Laura Hadnaďová MK Power Jack Lángov dvor 5 2
19 Viktor Múcska Hana Múcska Western Rodeo Team 6 1
Barel Race Open
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
113 Alexander Majer Amalia Jay Bonanza Ranč DD Nitra 1 6
112 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 2 5
171 Arpád Egri Becky 3 4
115 Peter Kiss Famini 4 3
109 Andrea Štrbíková Zaira Ranč 4 kopytá 5 2
105 Besina Hudcovičová Abush RANCH TEMATÍN HRÁDOK 6 1
Freestyle
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
49 Terézia Zborníková Ahaho Ranč 4C 1 4
66 Laura Árestová Hattattitlla Ranč 4C 2 3
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 3 2
123 Natália Kresanová Apollo Ranč DD Nitra 4 1
Cattle Penning
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto
73 Boris Toth Destiny Dream Silver Lake Ranč Galanta 1
92 Gergo Múcska Gino Múcska Western Rodeo Team 2
112 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 3
76 Richard Horváth Jetko Silver Lake Ranč Galanta 4
77 Dávid Graňo Cowboys Little Lena G4 Ranč Santovka 5
146 Benedikta Gabalová TNT Lovely Blue Dream Ranč na Jelenej Lúke 6
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo Woch Blatné 7
Team Penning
číslo meno priezvisko meno koňa ranč
Boris a kravátka
73 Boris Tóth Destiny Dream 1
66 Laura Árestova Hattattitlla Ranč 4C 1
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka Pri Dunaji 1
Cowgirls
21 Kristína Horvátová Huberta Kika Ranč 2
112 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 2
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo Woch Blatné 2
UP with DOWN
27 Richard Švec Stasch Horse Diamond 3
199 Filip Graňo KAM GENUINE ECHO G4 Ranč Santovka 3
77 Dávid Graňo Cowboys Little Lena G4 Ranč Santovka 3
Kajnšmetke
73 Boris Tóth Destiny Dream Silver Lake Ranč 4
66 Laura Árestova Hattattitlla Ranč 4C 4
76 Richard Horváth Jetko Silver Lake Ranč 4
Hopeless Wanderers
77 Dávid Graňo Cowboys Little Lena G4 Ranč Santovka 5
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo Woch Blatné 5
112 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 5
Mucska Team
42 Zoltán Toth Ketty Silver Lake Ranč Galanta 6
92 Gergo Múcska Gino Múcska Western Rodeo Team 6
175 Juraj Mucska Hana Múcska Western Rodeo Team 6
Extreme Cowboys
27 Richard Švec Stasch Horse Diamond 7
66 Laura Árestova Hattattitlla Ranč 4C 7
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka Pri Dunaji 7
Ranch Sorting
číslo meno priezvisko meno koňa ranč
92 Gergo Múcska Gino Múcska Western Rodeo Team 1
175 Juraj Múcska Hana Múcska Western Rodeo Team 1
77 Dávid Graňo Cowboys Little Lena G4 Ranč Santovka 2
27 Richard Švec Stasch Horse Diamond 2
66 Laura Árestova Hattattitlla Ranč 4C 3
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka Pri Dunaji 3
77 Dávid Graňo Cowboys Little Lena G4 Ranč Santovka 4
112 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 4
112 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 5
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo Woch Blatné 5
21 Kristína Horvátová Huberta Kika Ranč 6
146 Benedikta Gabalová TNT Lovely Blue Dream Ranč na Jelenej Lúke 6
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka Pri Dunaji 7
76 Richard Horváth Jetko Silver Lake Ranč 7
PROPOZÍCIE A PLÁNIKY NA STIAHNUTIE

WHL – propozície GALANTA

WHL Galanta 2014_reining a freestyle

WHL_Galanta_ 2014_WH_O

WHL_Galanta_ 2014_WH_M

WHL_Galanta_ 2014_Trail_M&O

WHL_Galanta_ 2014_SaH_O

WHL_Galanta_ 2014_SaH_M

 

pravidlá Ranch Roping

pravidlá Ranch Roping

pravidlá Team Penning

pravidlá Team Penning

pravidlá Cattle Penning

pravidlá Cattle Penning

 

pravidlá Ranch Sorting

pravidlá Ranch Sorting

fcb_GA

BLB_premin_GA

10290020_10152790260551124_5938122501201878736_n


Posted in 13.09.2014 WHL GALANTA by

 

WHL_A3_KOPČANY_2014_NEW

Cisársky a kráľovský žrebčín v Kopčanoch je unikátny objekt z obdobia baroka . Patrila rodu Lotrinských, pochádza z čias panovania Márie Terézie a Františka Štefana Lotrinského. Počas existencie chovu v Kopčanoch sa odchovávali kone výlučne pre cisársky viedenský dvor.

V nie až tak dávnej minulosti tu bolo organizovaných množstvo krásnych westernových podujatí a WHL sa v spolupráci s pánom Matulíkom, Šárky Potočnej a Elenky Hajtmanovej podujalo oživiť tradíciu westernových pretekov v tomto nádhernom, históriou dýchajúcom  areáli s piesková jazdiarňou 80 x 40 m, opracoviskom 40 x 40 m a krytou halou 40 x 15 m.

 

 

 

 

 

 

WHL Kopčany 26.7.2014

rozhodca : Janka Bílková

ringsteward: Gabika Michaličková

 

WHL Kopčany
2014
Showmanship at Halter
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 5
190 Viktória Bartošová Mels Lil Ladybug 2 4
10 Tamara Hámorová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 3 3
85 Emma Benková Bakers Boy JK Marianka 4 2
75 Nina Benková Shitan Shah JK Marianka 5 1
WHL Kopčany
2014
Showmanship at Halter
OPEN
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod lipkou – Cífer 1 6
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 2 5
100 Zuzana Sitárová Zipi Toly Expresso Ranch Paradise 3 4
35 Elena Hajtmanová Rozalpína NELY RANČ 4 3
80 Roman Jankovič Bakers Boy JK Marianka 5 2
71 Stanislav Benkovský QT Kissin Cousin KM Ranch Jarná 6 1
WHL Kopčany
2014
Western Horsemanship
MLÁDEŽ
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 6
95 Michaela Šimková Lord Dunit de la Fayette SŠ Ivanka pri Dunaji 2 5
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 3 4
154 Kristína Kováčová Stela Quo Vadis 4 3
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 5 2
58 Kristína Julia Kotianová Bono Ranč 4C 6 1
WHL Kopčany
2014
Western Horsemanship
OPEN
39 Zuzana Bobríková Sunny Star Parkúr Klub Vysoká pri Morave 1 6
30 Bohuslava Kovácsová Vilo Dolina Poníkov 2 5
16 Katarína Cserepkaiová Zipy Ranč 4C 3 4
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 4 3
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 5 2
5 Martina Moravčíková Lord Dunit de la Fayette SŠ Ivanka pri Dunaji 6 1
WHL Kopčany
2014
Western Pleasure
MLÁDEŽ
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 6
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 5
190 Viktória Bartošová Mels Lil Ladybug 3 4
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 4 3
183 Juraj Šutlák Mr. Tori Ross NELY RANČ 5 2
58 Kristína Julia Kotianová Bono Ranč 4C 6 1
WHL Kopčany
2014
Western Pleasure
OPEN
39 Zuzana Bobríková Sunny Star Parkúr Klub Vysoká pri Morave 1 6
100 Zuzana Sitárová Zipi Toly Expresso Ranch Paradise 2 5
70 Šárka Potočná Shitan Shah JK Marianka 3 4
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod lipkou – Cífer 4 3
16 Katarína Cserepkaiová Zipy Ranč 4C 5 2
41 Martina Lacková Peppy Bull Pistols Malé Pálenisko 6 1
WHL Kopčany
2014
TRAIL
MLÁDEŽ
skóre
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 5 64,5
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 4 54,5
21 Kristína Horvátová Huberta 3 3 51,5
58 Kristína Julia Kotianová Bono Ranč 4C 4 2 50
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 5 1 41,5
WHL Kopčany
2014
TRAIL
OPEN
skóre
39 Zuzana Bobríková Sunny Star Parkúr Klub Vysoká pri Morave 1 6 59
30 Bohuslava Kovácsová Vilo Dolina Poníkov 2 5 58,5
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 3 4 51,5
WHL Kopčany
2014
REINING skóre
16 Katarína Cserepkaiová Zipy Ranč 4C 1 6 66
186 Milan Zelka Whisper Smart 2 5 63
70 Šárka Potočná Bakers Boy JK Marianka 3 4 61,5
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod lipkou – Cífer 4 3 57,5
51 Pavol Chorvát Brek Chrisov Ranč 5 2 56
41 Martina Lacková Peppy Bull Pistols Malé Pálenisko 6 1 53
WHL Kopčany
2014
POLE BENDING
MLÁDEŽ
čas
81 David Sedláček Jeremy 1 3 23:55
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo WOCH Blatné 2 2 30:32
21 Kristína Horvátová Huberta 3 1 33:53
WHL Kopčany
2014
POLE BENDING
OPEN
čas
22 Katarína Civáňová Al Ajid DD Ranč Nitra 1 6 23:42
82 Mirka Sedláčková CHEEKY Jeremy Ranch Cetuna 2 5 24:50
1 Lenka Rybárová Johny Ranč Vlado Lozorno 3 4 24:74
24 Ivan Šoky Chytrá Cori Chytrá Cori DD Ranč Nitra 4 3 25:68
35 Elena Hajtmanová Rozalpína NELY RANČ 5 2 27:93
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 6 1 29:20
WHL Kopčany
2014
BARREL RACE
MLÁDEŽ
regular
pattern
čas
81 David Sedláček Jeremy 1 3 20:96
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo WOCH Blatné 2 2 22:77
21 Kristína Horvátová Huberta 3 1 22:98
WHL Kopčany
2014
BARREL RACE
OPEN
regular
pattern
čas
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 1 6 20:57
22 Katarína Civáňová Al Ajid DD Ranč Nitra 2 5 20:78
1 Lenka Rybárová Johny Ranč Vlado Lozorno 3 4 21:36
35 Elena Hajtmanová Rozalpína NELY RANČ 4 3 22:27
82 Mirka Sedláčková CHEEKY Jeremy Ranch Cetuna 5 2 22:58
24 Ivan Šoky Chytrá Cori Chytrá Cori DD Ranč Nitra 6 1 22:68
WHL Kopčany
2014
FREESTYLE
70 Šárka Potočná Bakers Boy JK Marianka 1 3
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 2
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 3 1

 

 

 

 

 

 

Plániky a propozície WHL Kopčany na stiahnutie:

WHL – propozície KOPČANY

WHL Kopčany Showmanship at Halter MO

WHL Kopčany WESTERN HORSEMANSHIP MO

WHL Kopčany TRAIL M

WHL Kopčany TRAIL O

WHL Kopčany Reining

WHL Kopčany Freestyle

 

BLB_premin_Kopčany

 

 

 

 


Posted in 26.7.2014 WHL KOPČANY by

Prehlásenie rodičov

Prehlásenie rodičov

Neopakovateľná rodinná atmosféra a množstvo zúčastnených jazdeckých dvojíc bude zdobiť už 15.ročník Memoriálu Františka Erniholda, ktorý sa pravidelne koná pod záštitou Equifarm Ranč vo Veľkej Doline. Vďaka úsiliu Márie Erniholdovej sa prostredie domáceho ranča stane na jeden deň opäť centrom celospoločenského diania pre divákov zo širokého okolia, keď sa aj v roku 2014 stane dejiskom pretekov WHL. Okrem drezúrnych disciplín a rýchlostných – barrel race a pole bending, nás čaká aj adrenalínový dostih na 1/4 míle a samozrejme chutná cigánska a iné dobroty, vozenie detí na koníkoch a na konskom záprahu a už tradičná Veľkodolinianska tombola :)

Screen Shot 2014-07-23 at 10.19.49

Výsledky WHL Veľká Dolina

16.8.2014

Rozhodca Janka Bílková (CZ)

Ring Gabika Michaličková (SK)

Veľká Dolina 2014 SaH Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
10 Tamara Hámorová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 1 6
190 Viktória Bartošová Mels lil lady bug Cutting ranč Hosťová 2 5
66 Laura Árestová Hattattitla Ranč 4C 3 4
3 Natália Tóthová Ebi Suú Equifarm Ranč Veľká Dolina 4 3
67 Kristína Dúbravská Rocky Equifarm Ranč Veľká Dolina 5 2
104 Natália Kopčeková Kika Equifarm Ranč Veľká Dolina 6 1
Veľká Dolina 2014 SaH OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
23 Martina Koniarová Looks like a boon Ranč pod lipkou Cífer 1 5
12 Agáta Šuranová TNT Adalid Enamorada Ranč pod lipkou Cífer 2 4
120 Jana Kasášová Laura Equifarm Ranč Veľká Dolina 3 3
7 Michaela Holková Sisika Rodinná farma Anubisfarm 4 2
35 Elena Hajtmanová Rosalpína Ranč Nely 5 1
Veľká Dolina 2014 Trail Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 1 6
66 Laura Árestová Hattattitla Ranč 4C 2 5
123 Natália Kresanová Appolo Ranč DD Nitra 3 4
52 Romana Sabová Gyron Equifarm Ranč Veľká Dolina 4 3
54 Filip Žiak Rocky Equifarm Ranč Veľká Dolina 5 2
Veľká Dolina 2014 Trail Open
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck Spojená škola Ivanka pri Dunaji 1 6
50 Marta Ballajová Rocky Equifarm Ranč Veľká Dolina 2 5
120 Jana Kasášová Laura Equifarm Ranč Veľká Dolina 3 4
14 Lucia Erniholdová Kam Clasic Boy Equifarm Ranč Veľká Dolina 4 3
102 Soňa Korábová Queen Impresive Ranč Nely 5 2
2 Nikola Chmelová Dodo Ranč Vlado Lozorno 6 1
Veľká Dolina 2014 Western Pleasure
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
104 Natália Kopčeková Rocky Equifarm Ranč Veľká Dolina 1 6
66 Laura Árestová Hattattitla Ranč 4C 2 5
190 Viktória Bartošová Mels lil lady bug Cutting ranč Hosťová 3 4
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 4 3
62 Diana Mikulášová Laura Equifarm Ranč Veľká Dolina 5 2
57 Nikola Ondrušová Klások Ranč DD Nitra 6 1
Veľká Dolina 2014 Western Pleasure
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
14 Lucia Erniholdová Kam Clasic Boy Equifarm Ranč Veľká Dolina 1 6
102 Soňa Korábová Queen Impresive Ranč Nely 2 5
50 Marta Ballajová Rocky Equifarm Ranč Veľká Dolina 3 4
107 Cyntia Balla New Gold Darma Ranč Aura Nová dedina 4 3
Veľká Dolina 2014 Western Horsemanship
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
66 Laura Árestová Hattattitla Ranč 4C 1 6
154 Kristína Kováčová Stela Quo Vadis 2 5
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 3 4
58 Kristína Júlia Kotianová Bono Ranč 4C 4 3
123 Natália Kresanová Appolo Ranč DD Nitra 5 2
54 Filip Žiak Rocky Equifarm Ranč Veľká Dolina 6 1
Veľká Dolina 2014 Western Horsemanship
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
23 Martina Koniarová Looks like a boon Ranč pod lipkou Cífer 1 6
102 Soňa Korábová Queen Impresive Ranč Nely 2 5
12 Agáta Šuranová TNT Adalid Enamorada Ranč pod lipkou Cífer 3 4
14 Lucia Erniholdová Kam Clasic Boy Equifarm Ranč Veľká Dolina 4 3
2 Nikola Chmelová Dodo Ranč Vlado Lozorno 5 2
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 6 1
Veľká Dolina 2014 Reining Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
154 Kristína Kováčová Stela Quo Vadis 1 2
123 Natália Kresanová Appolo Ranč DD Nitra 2 1
Veľká Dolina 2014 Reining OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
102 Soňa Korábová Queen Impresive Ranč Nely 1 2
23 Martina Koniarová Looks like a boon Ranč pod lipkou Cífer 2 1
Veľká Dolina 2014 POLE BENDING
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
108 Vivien Balla Shi – tan Ranč Aura Nová dedina 1 6
106 Barbora Beláková Bramka JK Ranč u Rapsu 2 5
146 Benedikta Gabalová TNT LOVELY BLUE DREAM Ranč na Jelenej lúke 3 4
21 Kristína Horváthová Huberta 4 3
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo WOCH Blatné 5 2
168 Nina Zemančíková Tamara Ranč Aura Nová dedina 6 1
Veľká Dolina 2014 POLE BENDING
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
22 Katarína Civáňová Al Ajid Ranč DD Nitra 1 6
1 Lenka Rybárová Johny Ranč Vlado Lozorno 2 5
24 Ivan Šoky Chytrá Cori Ranč DD Nitra 3 4
35 Elena Hajtmanová Rosalpína Ranč Nely 4 3
2 Nikola Chmelová Dodo Ranč Vlado Lozorno 5 2
107 Cyntia Balla Shi – tan Ranč Aura Nová dedina 6 1
Veľká Dolina 2014 BARREL RACE
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
146 Benedikta Gabalová TNT LOVELY BLUE DREAM Ranč na Jelenej lúke 1 6
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo WOCH Blatné 2 5
62 Diana Mikulášová Rocky Equifarm Ranč Veľká Dolina 3 4
57 Nikola Ondrušová Klások Ranč DD Nitra 4 3
108 Vivien Balla Shi – tan Ranč Aura Nová dedina 5 2
66 Laura Árestová Hattattitla Ranč 4C 6 1
Veľká Dolina 2014 BARREL RACE
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
1 Lenka Rybárová Johny Ranč Vlado Lozorno 1 6
22 Katarína Civáňová Al Ajid Ranč DD Nitra 2 5
24 Ivan Šoky Chytrá Cori Ranč DD Nitra 3 4
35 Elena Hajtmanová Rosalpína Ranč Nely 4 3
2 Nikola Chmelová Dodo Ranč Vlado Lozorno 5 2
107 Cyntia Balla Shi – tan Ranč Aura Nová dedina 6 1
Veľká Dolina 2014 Freestyle
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
10 Tamara Hámorová Hurón Spojená škola Ivanka pri Dunaji 1 3
66 Laura Árestová Hattattitla Ranč 4C 2 2
123 Natália Kresanová Appolo Ranč DD Nitra 3 1
Plániky na stiahnutie
WHL_VD_2014_SH_MO
WHL_VD_2014_T_M
WHL_VD_2014_T_O
WHL_VD_2014_WH_MO
WHL VD_ostatné disciplíny

BLB_premin_VD


Posted in 16.08.2014 WHL VEĽKÁ DOLINA and tagged , , , , , by

Prehlásenie rodičov

Prehlásenie rodičov

Prihláška Ródeo Polomka

Prihláška Ródeo Polomka

WHL_A3_POLOMKA_2014_98S výrazným prispením obce Polomka a starostu Ing. Jána Lihana sa v malebnej scenérii hôr uskutoční po prvý krát pretek Westernovej Ligy na strednom Slovensku. Unikátov bude mať hneď niekoľko, kedže sa pod hlavičkou WHL vôbec prvý raz nebude súťažiť len vo westernovej drezúre a rýchlostných disciplínach, ale priestor dostanú i kovboji pri práci s dobytkom. V náhradnom termíne 9.augusta, tentokrát veríme, že nám bude počasie priať :) Pokiaľ vo vami zaslanej prihláške na pôvodný termín nie sú zmeny, potvrďte nám to prosím emailom, aby sme vás mohli zaregistrovať.


 

 

 

Polomka 2014 Trail Mládež
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 5
117 Patrícia Hubová Delton Delight Boy North Orava Cutting Horses 2 4
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 3 3
58 Kristína Júlia Kotianová BONO Ranč 4C 4 2
21 Kristína Horvátová Huberta 5 1
Polomka 2014 Trail Open
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
144 Simona Švajdová Lucy Belkam Ranč 1 6
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 2 5
100 Zuzana Sitárová Zippy Toly Expresso Ranch Paradise 3 4
63 Barbora Bašová Indy Zippo Mary Silver Lake Ranč Galanta 4 3
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 5 2
Polomka 2014 Western Pleasure
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 1 4
117 Patrícia Hubová Delton Delight Boy North Orava Cutting Horses 2 3
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 3 2
190 Viktória Bartošová Mels Lil Lady Bug Ranč Hosťová 4 1
Polomka 2014 Western Pleasure
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
63 Barbora Bašová Indy Zippo Mary Silver Lake Ranč Galanta 1 6
144 Simona Švajdová Lucy Belkam Ranč 2 5
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 3 4
100 Zuzana Sitárová Zippy Toly Expresso Ranch Paradise 4 3
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 5 2
176 Ivan Antalík Evans SOŠ Lesnícka B.Štiavnica 6 1
Polomka 2014 Western Horsemanship
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
117 Patrícia Hubová Delton Delight Boy North Orava Cutting Horses 1 4
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 2 3
58 Kristína Júlia Kotianová BONO Ranč 4C 3 2
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 4 1
Polomka 2014 Western Horsemanship
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
144 Simona Švajdová Lucy Belkam Ranč 1 5
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 2 4
63 Barbora Bašová Indy Zippo Mary Silver Lake Ranč Galanta 3 3
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 4 2
Polomka 2014 Cattle Penning
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto
170 Pavol Vanca Tobys Woody Ranch Lemešany 1
121 Milan Šprla Lena VICTORY RANCH 2
73 Boris Toth Destiny Dream Ranč Galanta 3
180 Pavol Vanca Moira Woody Ranch Lemešany 4
163 Lubo Urban Ajsa Ranc Blanc Ostry Grun 5
63 Barbora Bašová Ajša Silver Lake Ranč Galanta 6
Polomka 2014 POLE BENDING
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
141 Karin Kelementová Cody Ranč-Farma Praha 1 6
91 Karin Kelementová Rudko Ranč-Farma Praha 2 5
146 Benedikta Gabalová TNT Lovely Bluedream Ranč na Jelenej lúke 3 4
67 Zsófia Švec Achat NYRWEST Nýrovce 4 3
21 Kristína Horvátová Huberta 5 2
181 Bianka Fabová Santer Ranč Kováčik 6 1
Polomka 2014 POLE BENDING
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
22 Katarína Civáňová Al Ajid Ranč DD Nitra 1 6
160 Dárius Kozmaš Rebeka Združenie westernových strelcov Bonanza 2 5
133 Beáta Uchaľová Lady Luck Whiz Ranč Pomaranč 3 4
64 Zsolt Varga JERIKHO DOUBLE ROPPERS NYRWEST Nýrovce 4 3
24 Ivan Šoky Chytrá “Cori” Ranč DD Nitra 5 2
176 Ivan Antalík Evans SOŠ Lesnícka B.Štiavnica 6 1
Polomka 2014 Team Penning
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto
Kyra team
63 Barbora Bašová Ajša Silver Lake Ranč Galanta 1
165 Lubo Urban RB Royal Doc Ranc Blanc Ostry Grun 1
163 Zoltán Tóth Ketty 1
Boris a Kravátka
66 Laura Árestová Hattattitlla 2
10 Tamara Hámorová Huron 2
73 Boris Toth Destiny Dream 2
Veteran Cowboys
180 Pavol Vanca Moira 3
64 Zsolt Varga Achat 3
121 Milan Šprla Lena 3
Victory team
121 Milan Šprla Lena 4
122 Silvia Lacová Bobsa 4
180 Pavol Vanca Moira 4
Barbie Girls
179 Radka Fabova Smokie 5
181 Bianka Fabová Santer 5
141 Karin Klementová Cody 5
X FACTOR
64 Zsolt Varga Jericho 6
176 Ivan Antalík 6
178 Martina Blahútová Kam Mia Carera 6
Polomka 2014 BARREL RACE
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
181 Bianka Fabová Santer Ranč Kováčik 1 6
141 Karin Kelementová Cody Ranč-Farma Praha 2 5
146 Benedikta Gabalová TNT Lovely Bluedream Ranč na Jelenej lúke 3 4
91 Karin Kelementová Rudko Ranč-Farma Praha 4 3
21 Kristína Horvátová Huberta 5 2
67 Zsófia Švec Achat NYRWEST Nýrovce 6 1
Polomka 2014 BARREL RACE
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
22 Katarína Civáňová Al Ajid Ranč DD Nitra 1 6
121 Milan Šprla Lena VICTORY RANCH 2 5
165 Zoltán Tóth Ketty 3 4
133 Beáta Uchaľová Lady Luck Whiz Ranč Pomaranč 4 3
160 Dárius Kozmaš Rebeka Združenie westernových strelcov Bonanza 5 2
24 Ivan Šoky Chytrá “Cori” Ranč DD Nitra 6 1
Polomka 2014 Ranch Roping
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto
121 Milan Šprla Lena VICTORY RANCH 1
170 Pavol Vanca Tobys Woody Ranch Lemešany 2
PRAVIDLÁ PRACOVNÝCH DISCIPLÍN na stiahnutie
pravidlá CATTLE PENNING PRAVIDLÁ Team penningPRAVIDLÁ Ranch Roping

 

 

 

 

 

WESTERNOVÁ DREZÚRA plániky na stiahnutie
WHL_propozície_POLOMKA
WHL_Polomka_ 2014_WH_O&M_planik
WHL_Polomka_2014_Trail_O&M_plánik

 

BLB_premin_polomka


Posted in 12.07.2014 WHL POLOMKA RODEO and tagged , , , , , by

WHL_A3_PEZINOK_2014

Všestranný Areál zdravia Rozálka sa v roku 2014 po druhý krát stane dejiskom Westernovej Ligy a popri významných skokových, drezúrnych a voltížnych pretekoch sa v tomto výnimočnom areáli opäť predstavia aj westernoví jazdci, pre ktorých Pezinský westernový pohár ponúka možnosť zažiť atmosféru podujatí vrcholnej úrovne.

Najúspešnejší jazdec podujatia získa z rúk rektora Paneurópskej Vysokej školy Pohár rektora Paneurópskej Vysokej školy a víťazi disciplín sa okrem cien od generálneho partnera WHL 2014 WESTERN PREMIN, môžu tešiť i na ceny od Paneurópskej Vysokej školy.

VÝSLEDKY WHL Pezinok 2014
Andrea Šáryová – rozhodca
Gabika Michaličková – ringsteward
WHL Pezinok 2014 Showmanship at Halter MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 6
32 Anna Šaryová Monos S Ranch Paradise 2 5
9 Karolína Mezeiová ROANACE REBURG Kaktus Ranch 3 4
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 4 3
10 Tamara Hámorová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 5 2
18 Terézia Baková Dajanka Red Surprise JZelenka 6 1
WHL Pezinok 2014 Showmanship at Halter
OPEN
100 Zuzana Sitárová Zippi Toly Expresso Ranch Paradise 1 6
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou – Cífer 2 5
26 Miriam Kopčová Nely Freckles Nely Ranč 3 4
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 4 3
8 Petra Trabalková ROANACE REBURG Kaktus Ranch 5 2
38 Ivana Kalinayová KAM RED DOC EDNA 6 1
WHL Pezinok 2014 Western Horsemanship
MLÁDEŽ
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 4
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 3
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 3 2
36 Nastazia Vlašičová YOU FOREST COWBOY Areál Zdravia Rozálka Pezinok 4 1
WHL Pezinok 2014 Western Horsemanship
OPEN
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 1 6
26 Miriam Kopčová Nely Freckles Nely Ranč 2 5
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou – Cífer 3 4
100 Zuzana Sitárová Zippi Toly Expresso Ranch Paradise 4 3
40 Ivana Meszárośová Pejick Jack Chick Chex Ranč 4C 5 2
16 Katarína Cserepkaiová SUNSHINE ZIPPY POWER Ranč 4C 6 1
WHL Pezinok 2014 Western Pleasure
MLÁDEŽ
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 1 4
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 2 3
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 3 2
18 Terézia Baková Dajanka Red Surprise JZelenka 4 1
WHL Pezinok 2014 Western Pleasure
OPEN
30 Bohuslava Kovácsová Vilo Dolina Poníkov 1 6
40 Ivana Meszárośová Pejick Jack Chick Chex Ranč 4C 2 5
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 3 4
100 Zuzana Sitárová Zippi Toly Expresso Ranch Paradise 4 3
11 Hana Žemberová Starman VŠK Paneurópa 5 2
16 Katarína Cserepkaiová SUNSHINE ZIPPY POWER Ranč 4C 6 1
WHL Pezinok 2014 TRAIL
MLÁDEŽ
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 4
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 3
36 Nastazia Vlašičová YOU FOREST COWBOY Areál Zdravia Rozálka Pezinok 3 2
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 4 1
WHL Pezinok 2014 TRAIL
OPEN
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 1 6
100 Zuzana Sitárová Zippi Toly Expresso Ranch Paradise 2 5
26 Miriam Kopčová Nely Freckles Nely Ranč 3 4
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 4 3
30 Bohuslava Kovácsová Vilo Dolina Poníkov 5 2
70 Šárka Potočná Shitan Shah JK Marianka 6 1
WHL Pezinok 2014 REINING
16 Katarína Cserepkaiová SUNSHINE ZIPPY POWER Ranč 4C 1 6
41 Martina Lacková Peppy Bull Pistols 2 5
70 Šárka Potočná Bakers boy JK Marianka 3 4
15 Radka Gebauerová YOU FOREST COWBOY Areál Zdravia Rozálka Pezinok 4 3
70 Šárka Potočná Shitan Shah JK Marianka 5 2
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod Lipkou – Cífer 6 1
WHL Pezinok 2014 POLE BENDING
MLÁDEŽ
81 David Sedláček Jeremy Jeremy Ranch Cetuna 1 6 22,84 s
28 Adriana Gulánová Tennessee Ranč dve zlámané kolá 2 5 23,98 s
92 Gergő Múcska Kam freckles memory Múcska western rodeo team 3 4 24,55 s
29 Kristína Kozíková STAR WHITE JK sv. Juraja Ranč DD 4 3 29,31 s
18 Terézia Baková Dajanka Red Surprise JZelenka 5 2 29,34 s
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo W.O.C.H. Blatné 6 1 38,85 s
WHL Pezinok 2014 POLE BENDING
OPEN
31 Jozef Lukáč Sibarita Ranč dve zlámané kolá 1 6 24,32 s
25 Lucia Brathová Karisham JK sv. Juraja Ranč DD 2 5 24,41 s
24 Ivan Šoky Chytrá „Cori“ JK sv. Juraja Ranč DD 3 4 24,44 s
1 Lenka Rybárová Johny 4 3 24,77 s
82 Mirka Sedláčková BS Cheeky Dualittle Jeremy Ranch Cetuna 5 2 25,40 s
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 6 1 26,79 s
WHL Pezinok 2014 BARREL RACE
MLÁDEŽ
RP
92 Gergő Múcska Kam freckles memory Múcska western rodeo team 1 6 18,37 s
29 Kristína Kozíková STAR WHITE JK sv. Juraja Ranč DD 2 5 19,93 s
28 Adriana Gulánová Tennessee Ranč dve zlámané kolá 3 4 20,13 s
81 David Sedláček Jeremy Jeremy Ranch Cetuna 4 3 20,31 s
19 Viktor Múcska Shagya Hana Múcska western rodeo team 5 2 21,58 s
18 Terézia Baková Dajanka Red Surprise JZelenka 6 1 21,99 s
WHL Pezinok 2014 BARREL RACE
OPEN
RP
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 1 6 19,30 s
22 Katarína Civáňová Al Ajid JK sv. Juraja Ranč DD 2 5 19,33 s
1 Lenka Rybárová Johny 3 4 19,57 s
24 Ivan Šoky Chytrá „Cori“ JK sv. Juraja Ranč DD 4 3 20,54 s
31 Jozef Lukáč Sibarita Ranč dve zlámané kolá 4 3 20,54 s
2 Nikola Chmelová Dodo 6 1 20,57 s
WHL Pezinok 2014 FREESTYLE
70 Šárka Potočná Shitan Shah JK Marianka 1 3 Včielka
60 Tamara Holíková Shitan Shah JK Marianka 2 2 Harry Potter
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 3 1 disco
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 3 1 disco
 

BLB_premin

 

PE VS deky

Plániky a paterny na stiahnutie:
SAH M WHL Pezinok 2014

SAH M WHL Pezinok 2014

SAH O WHL Pezinok 2014

SAH O WHL Pezinok 2014

WH M WHL Pezinok 2014

WH M WHL Pezinok 2014

WH O WHL Pezinok 2014

WH O WHL Pezinok 2014

Trail M WHL Pezinok 2014

Trail M WHL Pezinok 2014

Trail O WHL Pezinok 2014

Trail O WHL Pezinok 2014

Ostatné disciplíny WHL Pezinok 2014

Ostatné disciplíny WHL Pezinok 2014


Posted in 10.05.2014 WHL PEZINOK by

WHL NYR_14_Najrýchlejší povrch, tradícia a dlhoročná snaha starostu obce Ing. Zoltána Feketeho a Zsolti Vargu o popularizáciu westernového športu v tomto regióne, je vždy zárukou pretekov, na ktorých jazdci posúvajú svoje možnosti a maximá a takmer každým svojím štartom dvíhajú divákov zo sedadiel. Inak tomu nebude ani pri vystúpení parawesternových jazdcov, ktorí taktiež dostanú priestor pretekoch WHL usporadúvaných na počesť parawesternovej jazdkyne Zuzky Páleníkovej tento rok v nedeľu 8.júna od 9:00h.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výsledky WHL Nýrovce
8.6.2014
Rozhodca: Andrea Šaryová
Ringsteward: Gabika Michaličková

 

WHL Nýrovce Showmanship at Halter MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
32 Anna Šaryová Monos S Ranch Paradise 1 6
10 Tamara Hámorová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 2 5
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 3 4
61 Kristína Plšková Fiona Miss Ten Leo G4 Ranch Santovka 4 3
79 Laura Semešová Zippin Lady Freckles 5 2
199 Filip Graňo Cowboys Little Lena G4 Ranch Santovka 6 1
WHL Nýrovce Showmanship at Halter
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod lipkou Cífer 1 6
100 Zuzana Sitárová Zippi Toly Expresso Ranch Paradise 2 5
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 3 4
56 Katarína Novanská Fifth Element of TNT F-Ranč Nový Tekov 4 3
4 Eliška Behúľová Karisham 5 2
128 Igor Nevizanský BB Bue EYE Nyrwest Nýrovce 6 1
WHL Nýrovce Western Horsemanship
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 1 5
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 2 4
57 Nikola Ondrušová Klások Ranč DD 3 3
167 Linda Zemančíková New Gold Darma Ranč AURA Nová Dedina 4 2
190 Viktória Bartošová Mels Lil Ladybug Ranč Hosťová 5 1
WHL Nýrovce Western Horsemanship
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 1 6
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 2 5
30 Bohuslava Kovácsová Vilo Dolina poníkov 3 4
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod lipkou Cífer 4 3
189 Andrea HULINOVÁ ERIX Hronovce 5 2
WHL Nýrovce Western Pleasure
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
190 Viktória Bartošová Mels Lil Ladybug Ranč Hosťová 1 6
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 2 5
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 3 4
167 Linda Zemančíková New Gold Darma Ranč AURA Nová Dedina 4 3
57 Nikola Ondrušová Klások Ranč DD 5 2
123 Natália Kresanová Apollo Ranč DD 6 1
WHL Nýrovce Western Pleasure
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body
100 Zuzana Sitárová Zippi Toly Expresso Ranch Paradise 1 6
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 2 5
30 Bohuslava Kovácsová Vilo Dolina poníkov 3 4
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod lipkou Cífer 4 3
72 Ěva Kovács Diablic Carmen F-Ranč Nový Tekov 5 2
4 Eliška Behúľová Karisham Ranč DD 6 1
WHL Nýrovce TRAIL MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body skóre
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 2 67,5
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 1 66,5
WHL Nýrovce TRAIL OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body skóre
111 Monika Franeková Monos S Ranch Paradise 1 6 66,5
20 Dominika Chmelárová Im Lucky Luck SŠ Ivanka pri Dunaji 2 5 63,5
100 Zuzana Sitárová Zippi Toly Expresso Ranch Paradise 3 4 53
30 Bohuslava Kovácsová Vilo Dolina poníkov 4 3 38
WHL Nýrovce REINING MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body skóre
123 Natália Kresanová Apollo Ranč DD 1 1 55
WHL Nýrovce REINING OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body skóre
186 Milan Zelka Wisper Smart Ranč pod horou Tajov 1 5 66,5
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 2 4 60
155 Mário Ta Thanh The Best Sheity Jess Ranč Arizona 3 3 59,5
172 Patrícia Svidroňová Diablic Carmen F-Ranč Nový Tekov 4 2 56
23 Martina Koniarová Looks Like a Boon Ranč pod lipkou Cífer 5 1 39
WHL Nýrovce POLE BENDING
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body čas
92 Gergő Múcska Kam fereckles memory Múcska WRT 1 6 22:70
119 Júlia Godálová Karisham Ranč DD 2 5 23:52
99 Romana Horváthová Samira Rose of Cairo Areál u WOCHA Blatné 3 4 29:06
156 Eleonóra Kotra Dag Fire KOTRA RANČ 4 3 39:20
21 Kristína Horvátová Huberta 5 2 47:44
168 Nina Zemančíková Tamara Ranč AURA Nová Dedina 6 1 1:02:52
WHL Nýrovce POLE BENDING
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body čas
174 István Fehér Hercegnő Rodeo ranč Okoč 1 6 21:40
169 Alexander Majer Amalia Jay Bonanza Ranč DD 2 5 21:74
171 Arpád Egri Becky Smart Girl 3 4 22:40
116 Lucia Záležáková Star White Ranč DD 4 3 22:57
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 5 2 23:14
22 Katarína Civáňová Al Ajid Ranč DD 6 1 23:43
WHL Nýrovce BARREL RACE
MLÁDEŽ
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body čas
92 Gergő Múcska Kam fereckles memory Múcska WRT 1 6 20:46
119 Júlia Godálová Karisham Ranč DD 2 5 21:48
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 3 4 21:95
57 Nikola Ondrušová Klások Ranč DD 4 3 23:38
166 Žofia Švecová SHINING TEE JAY Nyrwest Nýrovce 5 2 23:90
123 Natália Kresanová Apollo Ranč DD 6 1 24:86
WHL Nýrovce BARREL RACE
OPEN
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body čas
174 István Fehér Hercegnő Rodeo ranč Okoč 1 6 19:89
169 Alexander Majer Amalia Jay Bonanza Ranč DD 2 5 19:94
69 Adriana Takácsová Lena JK Marianka 3 4 20:10
77 David Graňo Cowboys Little Lena G4 Ranch Santovka 4 3 20:23
22 Katarína Civáňová Al Ajid Ranč DD 5 2 20:38
162 Peter Kotra CASA CAMERON KOTRA RANČ 6 1 20:76
WHL Nýrovce FREESTYLE
číslo meno priezvisko meno koňa ranč miesto body skóre
66 Laura Árestová Hattatittlla Ranč 4C 1 3 67
10 Tamara Hámorová Hurón SŠ Ivanka pri Dunaji 2 2 62
123 Natália Kresanová Apollo Ranč DD 3 1 56,5

WHL NYR_14

 Plániky na stiahnutie
WHL Nýrovce Trail

WHL Nýrovce Trail

WHL Nýrovce SH

WHL Nýrovce SH

WHL Nýrovce WH

WHL Nýrovce WH

WHL Nýrovce ostatné

WHL Nýrovce PARA TRAIL

WHL Nýrovce ostatné

WHL Nýrovce PARA Sowmanship at Halter

WHL Nýrovce Ostatné disciplíny

WHL Nýrovce Ostatné disciplíny

BLB_premin_NYR


Posted in 08.06.2014 WHL NÝROVCE by